با ما در تماس باشید +989170060093 [email protected]
ما را دنبال کنید 

ایستا بتن تچر

 

معرفی

 ایستا بتن تچر از بزرگترین شرکت های تولید بتن آماده با بچینگ تمام اتوماتیک در جنوب کشور است که از سال 1380 با فراهم آوردن دانش تخصصی و نیازمندی ها و دستگاه های اجرایی مورد نیاز، بتن هایی با کیفیت فوق العاده بالا متناسب با کاربردهای متفاوت مشتریان تولید می کند. در طول سال های گذشته این شرکت پروژه های مختلفی در مقیاس های عمده انجام داده است. ظرفیت اشتغالزایی این شرکت 30 نفر مستقیم و 110 نفر غیر مستقیم است.  

تیم اجرایی قوی

 ایستا بتن تچر با بکارگیری تیم متخصص در تولید انواع بتن آماده متناسب با نیاز مشتریان مختلف و نیز با تعداد زیاد کامیون های توزیع خود از مشتریان خود حمایت ویژه ای دارد. ما در ایستا بتن تچر به دنبال جذب و حفظ مشتریان خود از طریق کیفیت تولید بتن و خدمات اجرایی عالی هستیم. رضایتنمدی مشتریان تنها هدف ماست. 

 

کیفیت ممتاز

کیفیت تخصصی بتن های آماده شرکت در کنار قیمت های رقابتی از جمله مهم ترین عوامل رضایتنمدی مشتریان شرکت بوده است. استفاده از روش بچینگ تمام اتوماتیک باعث شده کیفیت بتن آماده تولیدی همواره ثابت بماند. همچنین بتن های تولید شده هر بار در مقیاس 2 تن تولید و پخش می گردد که این امر باعث بهبود و ثبات کیفیت بتن نهایی در مرحله استفاده می گردد.